Verbondenheid thuiswerken

Tips voor meer verbondenheid bij thuiswerken

Thuiswerken is in deze tijd, waarin corona een belangrijke rol in het dagelijks leven speelt, normaler geworden dan ooit. Veel werknemers én werkgevers hebben ontdekt dat het eigenlijk best veel voordelen met zich meebrengt, maar er zijn ook mensen die wat meer moeite hebben met het thuiswerken. Dit heeft deels ook te maken met het gebrek aan verbondenheid, bijvoorbeeld met collega’s. Communicatiemensen.nu geeft je een aantal tips om te zorgen voor meer verbondenheid bij thuiswerken.

1. Ga digitaal lunchen met elkaar

Het is natuurlijk wel even iets anders om in je eentje aan je lunch te zitten wanneer je gewend bent om met een groep collega’s te eten. Een creatieve oplossing van ons: ga digitaal lunchen! De ene medewerker vindt dit prima, maar de ander heeft er toch moeite mee. Kijk wie van je collega’s het een leuk idee vinden. Zorg gewoon voor een groepsmeeting, bijvoorbeeld via MS Teams, en houd samen lunchpauze. Zo kan iedereen toch even lekker bijkletsen met elkaar.

2. Persoonlijke gesprekken tussen leidinggevende en werknemer

Leidinggevenden hebben natuurlijk ook een belangrijke taak te vervullen. Het is aan hen om te motiveren, te begeleiden en vast te houden aan het teamgevoel, ook als het team niet bij elkaar is. Hiervoor is het belangrijk om regelmatig even een persoonlijk gesprek in te plannen tussen leidinggevende en werknemer. Een 1-op-1 gesprek biedt alle ruimte om op een persoonlijk niveau te communiceren. Laat als leidinggevende zien dat je betrokken bent en besteed aan iedereen voldoende aandacht.

3. Trek er eens samen op uit

Het is niet binnen alle bedrijven mogelijk om weer samen te komen, omdat er bijvoorbeeld onvoldoende ruimte is om dit op dit moment veilig te kunnen doen. Dit betekent niet dat je elkaar helemaal niet kunt zien. In ons team is het dan ook mogelijk om er samen op uit te gaan, door bijvoorbeeld een wandeling te maken. Het geeft het teamgevoel een boost en daarnaast is het ook nog eens heel gezond. Natuurlijk is het buiten ook verstandig om wel afstand van elkaar te houden. Ervaar je gezondheidsklachten? Blijf dan thuis.

4. Organiseer kleinschalige meetings

Ons team probeert waar het kan kleinschalige meetings op kantoor te houden. Dat gebeurt niet met alle collega’s tegelijk, maar net als bij ons is het binnen veel bedrijven  mogelijk om een aantal collega’s even op kantoor te laten werken. Zo laten veel bedrijven 25 tot 50 procent van het personeel op kantoor werken, waarbij er elke dag andere medewerkers op kantoor zijn. Deze kleinschalige meetings helpen om je verbonden te blijven voelen met elkaar én met het bedrijf.

5. Zorg voor de juiste communicatie

Communicatie is heel belangrijk, of je nu allemaal samen op kantoor zit of allemaal vanuit de eigen woning aan het werk bent. Het is belangrijk om de communicatie op gang te houden en aan te passen op de situatie, die mogelijk steeds iets verandert. Kun je hierbij wel de ondersteuning van een communicatieprofessional gebruiken? Neem dan contact met ons op! We hopen dat bovenstaande tips je helpen om meer verbondenheid bij thuiswerken te creëren.